Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Thyrrja e Kufirit Shqiptar - pjesa e parė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Thyrrja e Kufirit Shqiptar - pjesa e parė   Sat Apr 28, 2007 10:55 am

http://youtube.com/watch?v=Nkr3D8fB-Y0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Thyrrja e Kufirit Shqiptar - pjesa e parė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jorgo Telo:BESARTA E JASHARĖVE =Poemė - baladė= Pjesa e parė (Nė kujtim tė 13 vjetorit tė Luftės legjendare tė Prekazit )
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURĖS KOMUNISTE DHE LETĖRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR-Deklaratė!
» A po vjen kryeministri 5-tė shqiptar nė Ballkan?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Video Movies :: Albanian Videos-
Kėrce tek: