Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Adem Jashari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Adem Jashari   Sat Apr 28, 2007 10:54 am

http://youtube.com/watch?v=qDCGPasLq...elated&search=
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Adem Jashari
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ME FAT PAVARESIA O ADEM JASHARI
» Ibrahim Rugova dhe Adem Jashari "sė bashku" nė ballė tė Kullės sė Vėllezėrve Geci
» Sami Gjoka:Elegy For Adem Jashari - Elegji Pėr Adem Jasharin
» Adem Jashari, Hero i Kombit
» Sali Ēekaj, Adem Jashari, Zahir Pajaziti armatosnin Kosovėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Video Movies :: Albanian Videos-
Kėrce tek: