Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Portugali - Gjermani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Portugali - Gjermani   Sat Jun 09, 2007 12:28 pm

Ndeshja e ngushellimit. Kush fiton kete ndeshje mendon dhe thote: Ah sikur te kisha fituar ndeshjen me perpara tani ndoshta do isha kampion. Humbja ne kete ndeshje do jete nje BYE BYE mese e sigurt per Klinsman; nje fitore do e shtyje kontraten pa dyshim deri ne Boterorin tjeter. Gjermania ka nje grup super te lehte per ne Euro dhe ne Euro Gjermania tradicionalisht ka ecur mire. Fati i Klinsmanit per mendimin tim varet nga ndeshja e te shtunes.

Ballack do mungoje ne kete ndeshje; te pakten keshtu flitet.
__________________
Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
WCC 2006 ITALY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Portugali - Gjermani
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare nė Gjermani e shqetėsuar pėr gjendjen aktuale gjithėkombėtare!
» Arrestohen 22 azilantė shqiptarė nė Gjermani
» Rrahje mes azilantėve shqiptarė dhe sirianė nė Gjermani (Video)
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: