Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Goli i Kampionit te Botes Materaci

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 22
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Goli i Kampionit te Botes Materaci   Sat Jun 09, 2007 12:22 pm

Meqe te gjithe po flasin per tullen e Zidanit, une dua qe ne kete nenteme te shkruhet vetem per golin ne finale te kampionit te botes, Materaci, i cili mori ashensorin, ia kaperceu Vieira-se, u ngjit ne katin e dyte ku asnje tjeter pervec tij nuk shkon dot, goditi topin me balle, e rrasi ne rrjeten e francezeve, barazoi ndeshjen dhe vuri bazat per fitoren e kupes se katert te botes per Italine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Goli i Kampionit te Botes Materaci
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Publikohet lista e ish tė burgosurve tė "Goli Otok-ut"
» Sabri Maxhuni- Novosella: Milazim Zeka hesht lajmin pėr katėrdhjetė ish tė burgosur tė Goli Otokut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: