Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 147 Golat e Gjermani 2006

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: 147 Golat e Gjermani 2006   Sat Jun 09, 2007 12:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

ketu me poshte eshte linku ku mund te shikoni te githe golat e kampionatit


http://rapidshare.de/files/27132231/..._All_Gools.wmv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
147 Golat e Gjermani 2006
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare nė Gjermani e shqetėsuar pėr gjendjen aktuale gjithėkombėtare!
» Arrestohen 22 azilantė shqiptarė nė Gjermani
» Rrahje mes azilantėve shqiptarė dhe sirianė nė Gjermani (Video)
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: