Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vdekja e Hoxhes Mulla Jakup Asipi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Vdekja e Hoxhes Mulla Jakup Asipi   Tue May 01, 2007 7:58 am

http://video.google.com/videoplay?docid=-1215671222520179360&hl=en-CA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Vdekja e Hoxhes Mulla Jakup Asipi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotografi tė papublikuara deri tani: Vdekja e Hitlerit (Foto)
» Si u rrah Mulla Osmani nga Vehabistėt e Drenasit?
» Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu, prijėsi dhe heroi mė i madh nė histori
» Kastriot Myftaraj: Tė vėrtetat e panjohura tė sigurimit tė shtetit
» Krasniqi i akuzon mediat si argatėt e Serbisė. Argat i kujt ishe Jakup kur e shpalle dėnimin me vdekje pėr presidentin Rugova?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Feja Islame :: Ligjerata Islame-
Kėrce tek: