Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hoxhe Jakup Asipi ne Ferizaj (Ligjerata)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Hoxhe Jakup Asipi ne Ferizaj (Ligjerata)   Tue May 01, 2007 7:26 am

http://video.google.com/videoplay?docid=-3670884062079952544&hl=en-CA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Hoxhe Jakup Asipi ne Ferizaj (Ligjerata)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BIOGRAFIA E JAKUP KRASNIQIT
» Krasniqi i akuzon mediat si argatėt e Serbisė. Argat i kujt ishe Jakup kur e shpalle dėnimin me vdekje pėr presidentin Rugova?!
» Tragjedi , Donjeta vdiq ditėn e saj mė tė lumtur - nė ditėn e dasmės
» Si u vra Behajdin Allaqi, ēka dinte Jakup Krasniqi dhe Xhavit Haliti?
» Kandidatėt pėr Komuna:Ramush Tahiri, kandidat pėr Ferizaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Feja Islame :: Ligjerata Islame-
Kėrce tek: