Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 [new] Adnan Daci & Teuta Selimi - Smundem Me U Nda

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 23
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: [new] Adnan Daci & Teuta Selimi - Smundem Me U Nda   Sat Apr 28, 2007 2:27 pm

http://www.drittonns.com/music/index.php?dir=Muzik+Shqip%2F%21%21%5BNEW%5D+ADNAN+DACI+%26+TEUTA+SELIMI+-+SMUNDEM+ME+U+NDA%2F
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
[new] Adnan Daci & Teuta Selimi - Smundem Me U Nda
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teuta Ibrahim Rugova, hyn nė garėn zgjedhore (Video)
» Rexhep Selimi e Florin Krasniqi nė AAK?
» Teuta Rugova: Urime ditėlindjen e 70 babė
» Teuta Vreko: Je ti
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Audio & Video Music :: Muzik shqip-
Kėrce tek: